BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN HÂKİM ÇAMLI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, ilçemizde yeni göreve başlayan Hâkim Muhammed Ali Çamlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Çamlı’ya görevinde başarılar dileyen Başkan Çiftçi: ”İlçemiz her geçen gün daha da gelişiyor, güzelleşiyor. Gönül ister ki ilçemizde hiçbir olumsuzluk yaşanmasın, hiç sıkıntı olmasın, her şey huzur içerisinde ilerlesin. İlçemiz adına size hoş geldiniz diyor ve görevinizde başarılar diliyorum.”dedi.
Tarih: Cuma, 13 Eylül 2019
Bu haber 3203 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün
Habere ait görseller