MİLLETVEKİLİ BOYRAZ'DAN BAŞKAN ÇİFTÇİ'YE ZİYARET
AK Parti Ä°stanbul Milletvekili hemÅŸerimiz Osman Boyraz, Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi'yi makamında ziyaret etti. Gürün temasları kapsamında belediyeyi ziyaret eden ve Gürün'e yaptığı hizmetlerden dolayı BaÅŸkan Çiftçi'ye teÅŸekkür eden Boyraz: ”Hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha güzel günlere taşıyacağız.”diye konuÅŸtu. Ziyaretten duyduÄŸu memnuniyeti dile getiren BaÅŸkan Çiftçi:”Her konuda Gürün'ün ve bizlerin destekçisi olan, Sayın Vekilimize Gürün’e yaptığı hizmetlerden ötürü ilçem adına teÅŸekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.
Tarih: Cuma, 30 Ekim 2020
Bu haber 977 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün, Osman Boyraz