SU DEPOSU SOKAÄžA BETON YOL
![SU DEPOSU SOKAÄžA BETON YOL](https://www.gurun.bel.tr/upload/news/resim_1666707698_6.JPG)
Gürün Belediyesi Fen Ä°ÅŸleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ilçemizin içme suyu hattı yenileme ve doÄŸalgaz çalışmalarının tamamlandığı mahalle, cadde ve sokak yollarımız yeniden düzenlenerek hızlı bir ÅŸekilde vatandaÅŸlarımızın hizmetine sunuluyor. Kurultay ve Aksu Mahallelerini birbirine baÄŸlayan Su Deposu Sokak’ta baÅŸlatılan betonlama çalışmalarında sona gelindi. Yolun dik ve rampa olması nedeniyle araçların güçlükle ilerlediÄŸi sokağın betonlanmasıyla, bu sorunun önüne geçildiÄŸini söyleyen Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi:” Cadde ve sokaklarımızın onarımı için var gücümüzle çalışıyor, yol çalışması olan bölgelerimizi adım adım yol sorunundan kurtarıyoruz. Su Deposu Sokağımızda baÅŸlattığımız yol düzenleme çalışmalarında da sona geldik. Mahalle ve sokak ayrımı gözetmeden ihtiyaç duyulan her noktamıza bu hizmetimizi ulaÅŸtırmaya devam edeceÄŸiz. Elimizdeki tüm imkânları seferber ederek, hemÅŸerilerimizin ihtiyaçlarına, vatandaÅŸlarımızın beklentilerine en hızlı ÅŸekilde cevap verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.
Tarih: Salı, 25 Ekim 2022
Bu haber 606 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün