![]() |
Belediye Başkanımız Nami Çiftçi Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Ayı’nı kutladı. Birlik, beraberlik, kardeşlik Devamı... |
Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, beraberinde Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Geçirdiği raha Devamı... |
Milli Eğitim Bakanlığı “Aday Öğretmen Yetiştirme Programı” kapsamında Gürün’de göreve yeni başlayan öğretmenler Belediye Başkanımız Nami Çiftçi Devamı... |
Devamı... |
![]() |
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs’e karşı Gürün Belediyesi tarafından organize edilen “VEFALI GÜRÜNLÜLER” kampanyası ile yapacağınız gıda kolisi bağışlarınız, ihtiyaç kolileri halinde bu süreçte ihtiyaç sahibi v Devamı... |
![]() |
Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, Jandarma Teşkilatımızın 182. kuruluş yıl dönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Çiftçi mesajında:”Aziz milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlamak, namusunu korumak için gece gündü Devamı... |