KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI YAPILDI
Kurban Bayramı dolayısıyla ilçemiz Çayboyu Kemal Saraç Parkı’nda bayramlaşma töreni yapıldı. T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı hemşerimiz Osman Boyraz, Gürün Kaymakamı Halil Yazıcı, Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, Gürün Kültür Vakfı Başkanı Selami Koca, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların katıldığı törene ilgi yoğun oldu. Kurban Bayramı’nın tüm İslam Âlemi’ne hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Nami Çiftçi:”Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, aramızdaki sevgi ve muhabbeti artıran bir Kurban Bayramı’na daha girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yüce Mevla’dan dileğimiz, bu mübarek günler hürmetine acı ve gözyaşının olmadığı bir dünyada yaşamaktır.”diye konuştu.
Tarih: Salı, 27 Haziran 2023
Bu haber 469 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün