BAŞKAN ÇİFTÇİ, GÜRÜN ECZANESİ’NİN AÇILIŞINA KATILDI
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, Gürün Eczanesi’nin açılışına katıldı. Mehmet Alp Soygaz’ın iÅŸletmeciliÄŸini yaptığı Gürün Eczanesi, Gürün Kaymakamı Abdullah Sarı, Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi ve vatandaÅŸların katıldığı törenle hizmete açıldı. Pınarönü Mahallesi Åžehit Naci Avunduk Caddesi’ndeki açılış töreninde konuÅŸan BaÅŸkan Çiftçi, iÅŸyeri sahibi yeÄŸeni Soygaz’ı tebrik ederek iÅŸ yerinin Gürün halkına hayırlı uÄŸurlu olmasını diledi.
Tarih: Cuma, 24 Kasım 2023
Bu haber 599 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün