GÜRÜN’DE FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ DÜZENLENDİ
Gürün Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Gürün Åžubesi tarafından Filistin’e destek amacıyla kermes düzenledi. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleÅŸtirilen ve 15 – 16 Aralık tarihleri arasında vatandaÅŸlara hizmet verecek olan kermes açılışına Gürün Kaymakamı Abdullah Sarı, Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, sivil toplum kuruluÅŸu temsilcileri ve vatandaÅŸlar katıldı. Kermes açılışında konuÅŸan Gürün Müftüsü Ömer Faruk UludaÅŸ, kermesin hazırlanmasında emeÄŸi geçenlere teÅŸekkür etti. Yapılan duanın ardından hazırlanan ürünler satışa sunulurken, kermesten elde edilen gelirlerin Filistin’e gönderileceÄŸi bildirildi. BaÅŸkan Çiftçi, ellerindeki kısıtlı imkânlara raÄŸmen böylesi güzel bir etkinliÄŸe imza atan vatandaÅŸlara teÅŸekkür etti.
Tarih: Cuma, 15 Aralık 2023
Bu haber 543 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün