Kurban Bayramı dolayısıyla ilçemiz Hanımlar Evi’nde bayramlaşma töreni yapıldı. Gürün Kaymakamımız Hicabi Aytemür, Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, kurum am Devamı... |
Temmuz ayı mahalle muhtarları toplantısı sona erdi. Belediye Hanımlar Evi’nde gerçekleştirilen toplantıya Gürün Kaymakamımız Hicabi Aytemür, Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, daire amirleri ve mahalle muhtarları katıldı. Mahallelerde yaşa Devamı... |
Gürün Kültür Vakfı öncülüğünde, Gürün Kaymakamlığı ve Gürün Belediyesi’nin koordinesinde düzenlenen etkinlikle Gürünlüler Kurban Bayramı’nda buluş Devamı... |
Şubat ayı Gürün İlçe Güvenlik Toplantısı sona erdi. Suçatı Osman Boyraz Gençlik Evi’nde gerçekleştirilen toplantıya Gürün Kaymakamımız Hicabi Aytemür, Bele Devamı... |
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, beraberide Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gürün İş Adamları Dernek Başkanı Ali Rıza Demirsoy ile Devamı... |
Gürün Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe merkezi ve mahallelerde yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmalarda Devamı... |