BAŞKAN ÇİFTÇİ BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla belediye personeliyle bayramlaÅŸtı. Belediye personelini makamında ağırlayan BaÅŸkan Çiftçi personelle tek tek tokalaÅŸarak bayramlarını kutladı. Gürün Belediyesi olarak büyük bir aile olduklarını belirten Çiftçi:” Gürün’ümüz adına güzel çalışmalar yürüttük. Hep birlikte güzel çalışmalara imza attık. Bundan sonrada yeni çalışmaları el birliÄŸi ile yürütecek ve Gürün’ümüzü hep birlikte daha güzel, daha aydınlık günlere taşıyacağız. Gecenizi gündüzünüze katarak ilçemizin sorunlarını çözmek için göstermiÅŸ olduÄŸunuz çalışmalardan ötürü hepinize teÅŸekkür ederken baÅŸarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizin bayramını kutluyor ve hep birlikte nice güzel günlere kavuÅŸmayı temenni ediyorum.”dedi.
Tarih: Pazartesi, 15 Nisan 2024
Bu haber 369 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün