![]() |
Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Bir toplum kadınına ne kadar çok değer verirse, o Devamı... |
Pınarönü Mahallesi Maşatlık Mevki’ne taziye evi yapıldı. Her hizmetin vatandaşların yaşamını kolaylaştırmak için yapıldığını söyleyen Belediye Başkanımız Nami Çiftçi:”İnşa ettiğimiz taziye evimizle birlikte vatandaş Devamı... |
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs dolayısıyla bir süredir kapalı olan ve ilçemizde yeniden hizmet vermeye başlayan restoran, kıraathane, kuaför ve çay bahçelerini ziyaret eden Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, işletme sahiplerinin istek Devamı... |
İstanbul Sivas Konfederasyonu Yönetim Kurulu ve üyeleri Gürün’de bir araya geldi. Gökpınar Gölü’nde konfederasyon üyelerini ağırlayan Belediye Başkanımız Devamı... |
Devamı... |
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Gürün’e gelen Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır beraberinde Tarım Kredi Kooperatifl Devamı... |