GÜRÜN NOTERİ ABDULLAH BAYIR GÖREVE BAŞLADI
![GÜRÜN NOTERİ ABDULLAH BAYIR GÖREVE BAŞLADI](https://www.gurun.bel.tr/upload/news/resim_1468435565_0.JPG)
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, göreve yeni baÅŸlayan Gürün Noteri Abdullah Bayır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bayır’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen BaÅŸkan Çiftçi, Türkiye’nin birçok bölgesinde baÅŸarılı hizmetlerde bulunan Gürün Noteri Bayır’ın, bu baÅŸarılarına Gürün’de de devam edeceÄŸini kaydederek: ”HemÅŸerilerimize en güzel hizmeti sunabilmek adına ilçemize gelen noterimize tüm Gürünlüler adına hayırlı görevler diliyorum.” ÅŸeklinde konuÅŸtu. Ä°lk noterlik görevini Gürün’de yapacak olmanın heyecanını yaÅŸadığını söyleyen Bayır: ”Belediye BaÅŸkanımıza bu güzel ev sahipliÄŸinden ve bu nazik ziyaretinden ötürü teÅŸekkür ederken, ÅŸirin bir Anadolu ilçesi olan Gürün’e hep birlikte hizmet edecek olmanın mutluluÄŸunu paylaÅŸacağız.” ifadelerine yer verdi. 1965 yılında Mersin'in Tarsus ilçesinde doÄŸan Abdullah Bayır, Ankara Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Yürüttüğü Isparta Åžebinkarahisar, Konya EreÄŸli ve Osmaniye Cumhuriyet BaÅŸsavcılıklarının ardından Mersin Cumhuriyet Savcılığı ve Gaziantep Cumhuriyet BaÅŸsavcılığı görevlerinde bulundu.
Tarih: Çarşamba, 13 Temmuz 2016
Bu haber 3148 defa okundu.
Etiketler:
Abdullah Bayır, Nami Çiftçi