Başkan Çiftçi Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi
Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, mahallelerin sorunları, mahallelerde yürütülen çalışmalar ve yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında mahalle muhtarlarıyla bilgi alış verişinde bulundu. 19 mahalle muhtarını makamında ağırlayarak yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendiren Çiftçi:”Belediyemiz mahallelerdeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Muhtarlarımızın ağzından mahallelerimizdeki sorunları, talepleri bizzat kendilerinden öğrenmek istedik. Sorunları ilgili birimlerimizle paylaşıp, çözümü konusunda hızlı adımlar atacak ve sorunları en kısa sürede gidereceğiz. Bahar mevsimine girdiğimiz şu günlerde ekiplerimiz havaların elverdiği ölçüde çalışmalarına hız verecektir. Muhtarlarımızla birlikte tüm mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz.”dedi.
Tarih: Pazartesi, 30 Mart 2015
Bu haber 2466 defa okundu.
Etiketler:
Başkan Çiftçi Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi