BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
![BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI](https://www.gurun.bel.tr/upload/news/resim_1492878553_0.jpg)
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. BaÅŸkan Çiftçi mesajında tüm Ä°slam Âlemi’nin Miraç Kandili’ni kutlayarak, bu güzel günlerin aramızdaki sevgi, kardeÅŸlik ve barış duygularını kuvvetlendirmesi temennisinde bulundu. “Miraç, Sevgili Peygamberimizin Yaradan’ın izni ve keremiyle önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, oradan da sonsuz kudretin ayetlerini müşahede etmek üzere semaya yükseltildiÄŸi yolculuktur.” diye konuÅŸan BaÅŸkan Çiftçi: “Bu güzel günler hürmetine savaşın ve zulmün kol gezdiÄŸi Ä°slam coÄŸrafyasında güvenin ve huzurun yeniden hakim olmasını temenni ediyoruz. Sevgili Peygamberimizin, Yaradan’ın huzuruna yükseldiÄŸi, Ä°slam dininin fazileti, imanın direÄŸi olan namaz ibadetimizin, bizlere lütfedildiÄŸi o günün hürmeti ile baÅŸta hemÅŸerilerim olmak üzere tüm Ä°slam Âlemi’nin Miraç Kandili’ni en kalbi duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullandı.
Tarih: Cumartesi, 22 Nisan 2017
Bu haber 2297 defa okundu.
Etiketler:
Miraç Kandili, Nami Çiftçi