54. KÜTÜPHANE HAFTASI GÜRÜN’DE KUTLANDI
![54. KÜTÜPHANE HAFTASI GÜRÜN’DE KUTLANDI](https://www.gurun.bel.tr/upload/news/resim_1521548373_3.JPG)
54. Kütüphane Haftası Gürün’de kutlandı. Gürün Ä°lçe Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen programa Gürün Kaymakamımız Hicabi Aytemür, Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, kurum amirleri, sivil toplum kuruluÅŸu temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Programda konuÅŸan Gürün Ä°lçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Filiz Keskin, kütüphanenin tarihçesi, sorunları ve kütüphanede bulunan kitaplar hakkında bilgi verdi. Okumanın önemine deÄŸinerek, yediden yetmiÅŸe herkesi okumaya ve kitaplardan daha çok faydalanmaya davet eden BaÅŸkan Çiftçi, 54. Kütüphane Haftası’nı kutladı. Kütüphanelerin geliÅŸmesi ve büyümesi için herkese iÅŸ düştüğünü kaydeden Kaymakam Aytemür, 54. Kütüphane Haftası’nının hayırlı olmasını diledi. Daha sonra, Åžair Mahmut Camcı’yla söyleÅŸi yapılırken, Camcı kendi yazdığı “Gözyaşının Gökpınarı” adlı ÅŸiir kitabını imzalayarak öğrencilere hediye etti.
Tarih: Salı, 20 Mart 2018
Bu haber 1887 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün