2400 FİDAN TÖRENLE VATANDAŞLARA DAĞITILDI
Gürün AÄŸaçlandırma ve Toprak Muhafaza ÅžefliÄŸi tarafından vatandaÅŸlara 600’ü Sarı Çam, 800’ü Ardıç, 500’ü Ceviz ve 500’üde Ä°ÄŸde fidanı olmak üzere toplam 2400 fidan dağıtımı gerçekleÅŸtirildi. Cuma Namazı çıkışı Ulu Cami önünde düzenlenen fidan dağıtma törenine Gürün Kaymakamımız Hicabi Aytemür, Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, Gürün AÄŸaçlandırma ve Toprak Muhafaza Åžefi UÄŸur Özinan ile vatandaÅŸlar katıldı. Gürün’ün birçok bölgesinde aÄŸaçlandırma çalışması yapıldığını kaydeden BaÅŸkan Çiftçi, bu çalışmayı yürüten ve bu uÄŸurda büyük emek harcayan Özinan’a teÅŸekkür etti.
Tarih: Cumartesi, 14 Nisan 2018
Bu haber 1623 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftç, Gürün