SİVAS VALİSİ DAVUT GÜL, GÜRÜN’E VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU
Valiler kararnamesi ile Gaziantep Valiliği’ne atanan Sivas Valimiz Davut Gül, Gürün’e veda ziyaretinde bulundu. Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyon Başkanı Hemşerimiz İsmet Yılmaz’ında katıldığı programa Gürün Kaymakamımız Reşit Özer Özdemir, Belediye Başkanımız Nami Çiftçi, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Etkinlikte konuşan Vali Gül, görev süresi boyunca Sivas ve Gürün için güzel hizmetler yapıldığını belirtti. Vali Gül’e gerek Sivas’a gerekse Gürün’e verdiği hizmetler için teşekkür eden Kaymakam Özdemir ve Başkan Çiftçi, Gül’ün yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Kaymakam Özdemir ve Başkan Çiftçi Vali Gül’e hizmetlerinden ötürü tablo hediye etti.
Tarih: Cumartesi, 03 Kasım 2018
Bu haber 1850 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün