BAŞKAN ÇİFTÇİ: "24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN"
![BAŞKAN ÇİFTÇİ:](https://www.gurun.bel.tr/upload/news/resim_1563973628_7.jpg)
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. GazeteciliÄŸin zaman, mekan ve mesai gözetmeksizin yürütülen zor ve meÅŸakkatli bir meslek olduÄŸunu söyleyen BaÅŸkan Çiftçi mesajında ÅŸu ifadelere yer verdi: ” Günümüzde yazılı, görsel ve iÅŸitsel medyanın yanında teknolojik geliÅŸmelerle birlikte daha da ilerleme kaydeden internet gazeteciliÄŸi ve sosyal medya, gazetecilik mesleÄŸinin doÄŸru icrasını, bir o kadar önemli kılmıştır. Belediye faaliyetlerimizin ve çalışmalarımızın halka duyurulmasında, etkin ve önemli bir rol üstlenen baÅŸta kurum çalışanlarımız olmak üzere ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile yapmakta oldukları kamu hizmetlerinden dolayı tüm gazete, radyo, internet gazetesi ve televizyon çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyor, vefat etmiÅŸ tüm gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum.”
Tarih: Çarşamba, 24 Temmuz 2019
Bu haber 1268 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Gürün
Habere ait görseller