İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ ALGIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, beraberinde Ä°l Genel Meclis Ãœyesi Bekir Tanyıldız ile birlikte Sivas Ä°l Özel Ä°daresi Genel SekreterliÄŸi’ne atanan Kadir Algın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yürüttüğü Gürün Kaymakamlığı görevinden Ä°l Özel Ä°daresi Genel SekreterliÄŸi görevine getirilen Algın’ı makamında ziyaret eden BaÅŸkan Çiftçi, Algın’a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Gürün Kaymakamlığı döneminde önemli çalışmalara imza atan Algın’ın yeni göreviyle birlikte çok daha baÅŸarılı projeleri hayata geçireceÄŸini kaydeden BaÅŸkan Çiftçi: ”Hep birlikte el ele vererek Gürün’ümüzü ve Sivas’ımızı daha da büyütmek, geliÅŸtirmek için çalışacağız.” diye konuÅŸtu. BaÅŸkan Çiftçi’ye bu güzel ziyaretinden ötürü teÅŸekkür eden Ä°l Özel Ä°dare Genel Sekreteri Algın: ”Gürün, Sivas’ımızın en gözde ilçeleri, parlayan yıldızı durumundadır. Yaptığı çalışmalarla Gürün’ü bu konuma getiren Belediye BaÅŸkanımıza teÅŸekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında kendisine ve ekibine baÅŸarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.
Tarih: Çarşamba, 14 Nisan 2021
Bu haber 837 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Kadir Algın, Gürün
Habere ait görseller