BAŞKAN ÇİFTÇİ HAYAT BOYU ÖĞRENME ETKİNLİKLERİNE KATILDI
Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, Gürün Halk EÄŸitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan, 2021 – 2022 EÄŸitim Öğretim Yılı Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerine katıldı. Düzenlenen programa Gürün Kaymakamı Halil Yazıcı, Belediye BaÅŸkanımız Nami Çiftçi, daire amirleri ve kursiyerler katıldı. Saygı duruÅŸu ve Ä°stiklal Marşı’nın ardından kürsüye gelen Halk EÄŸitim Müdürü Mustafa Sandıkkaya, her yaÅŸtan insana ilgi alanına ve günümüz ihtiyaçlarına göre hizmet sunduklarını belirtti. Kaymakam Yazıcı daha sona kursiyerlere sertifikalarını takdim etti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından etkinlik alanını gezen Kaymakam Yazıcı ve BaÅŸkan Çiftçi hazırlanan el emeÄŸi göz nuru ürünleri inceleyerek, emeÄŸi geçen kursiyerleri kutladı.
Tarih: PerÅŸembe, 02 Haziran 2022
Bu haber 568 defa okundu.
Etiketler:
Nami Çiftçi, Hayat Boyu Öğrenme Etkinliği, Gürün